Mimari Maket Otomasyon Kartlarımız

TH94-RGB Maket Otomasyonu kartını görüntülemektesiniz.
Diğer kontrol kartlarımızı görüntülemek için tıklayınız.
Hangi maket otomasyon kartını seçmeniz gerektiği konusunda bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

TH94-RGB Mimari Maket Otomasyon Kartı

 Mimari maket otomasyon kartları birbirine eklenebilir şekildedir. Dilediğiniz kadar çıkış elde edilebilir. İhtiyacınız kadar çıkış alabilirsiniz. Fazla ücret ödemezsiniz.

 RGB ledlerin kontrolünü sağlamak için dizayn edilmiştir. 12V RGB şerit led kullanabilirsiniz. 255 farklı renk tonuyla maket ışıklandırma otomasyonu kontrolünü yönetebilirsiniz.

 Satılan daireler veri tabanında kayıtlı tutulur. Satılan daireleri ve satılmayan daireleri farklı renklerde açabilirsiniz. Örneğin maket otomasyon sistemi aracılığıyla satılan daireler kırmızı satılmayan daireleri yeşil renk yakabilirsiniz. Dilediğiniz renkte özgürce kontrol imkanı sunar. 

 Maket ışıklandırma otomasyonu animasyonlar yaparak müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Animasyon modu, hızı ve rengi dilediğiniz şekilde ayarlanacaktır.


 Mimari maket otomasyon sistemleri 1 yıl garantilidir. 

 

 Sistem size kutulu ve hazır halde gelir. Montajı oldukça kolaydır. Montaj esnasında her türlü soru ve sorunlarınız için teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.


Size uygun maket otomasyon sistemini seçmek için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Telefon

Tel: 0555 033 03 03

E-Mail
Çalışma Saatlerimiz

Pts - Cts: 08:00 - 17:30

Sürekli Teknik Destek Hizmeti

1965 yılında temelleri atılmış olan firmamız şu anda Tahtasakal Elektronik Arge ve satış birimleri olarak ayrı ayrı faaliyetlerine devam etmektedir.
Kablosuz Haberleşme konusunda uzmanlık elde etmiş firmamız 2015 yılından bu yana mimari maket otomasyonu konusunda çok sayıda proje gerçekleştirmiştir.

Maket otomasyon sistemi, maketlerin altında 7/24 sürekli olarak çalışabilecek şartlara göre tasarlanmaktadır. Kararlı ve sorunsuz olarak çalışır.Hazırlanan her bir sistem sizlere gönderilmeden önce tüm testleri yapılarak gönderilir. 1 yıl garantilidir.

Montajı oldukça kolaydır. Ayrıca tüm teknik ihtiyaçlarınız ve ek özellik talepleriniz için teknik destek birimimizle iletişim kurabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Teknopark Tekno-5
Kat:3 No:25 Melikgazi / Kayseri

TH OTOMASYON
TAHTASAKAL ELEKTRONIK