Mimari Maket Otomasyon Kartlarımız

TH-S3 Maket Otomasyonu kartını görüntülemektesiniz.
Diğer RGB renkli maket otomasyon kontrol kartlarımızı görüntülemek için tıklayınız.
Hangi maket otomasyon kartını seçmeniz gerektiği konusunda bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

TH-S3 Tek Renk Mimari Maket Otomasyon Kartı

 Tek renk mimari maket ışıklandırma sistemi otomasyon kartı birbirine eklenebilir şekilde dizayn edilmiştir. Her bir kart üzerinde 64 adet çıkış bulunur. ​İstediğiniz çıkış sayısına göre dilediğiniz kadar kart birbirine eklenebilir.

 Çıkışlar 12V şerit led için dizayn edilmiş olup her bir çıkıştan 2A akım çekebilirsiniz. Çıkışlar birbirinden tamamen bağımsızdır ve kararlı olarak sorunsuz çalışır.

 Satılan daireler mimari maket otomasyon sisteminde veri tabanında kayıtlı tutulur ve istendiği zaman görüntülenebilir. Dilediğiniz zaman satılan dairelerin ışıklarını yakabilir veya sadece satılmayan dairelerin ışıklarını yakabilirsiniz.

 Maket ışıklandırma sistemiyle beraber animasyonlar yaptırmanız mümkündür. Dilediğiniz animasyon modunu seçebilirsiniz.

 

 Mimari maket otomasyonu sistemi mobil yazılım açıldığı anda otomatik olarak bağlanır. Kablosuz olarak tabletiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

 Tüm ışıkları, peyzaj aydınlatmalarını, araç aydınlatmalarını ve harici diğer led aydınlatmaları tabletiniz üzerinden açıp kapatabilirsiniz. Maket otomasyon sistemi tüm aydınlatma sistemleriyle uyumludur.

 Maket ışıklandırma otomasyon sistemi 220V ile çalışır. Direk olarak prize bağlayarak kullanabilirsiniz.   

RGB mimari maket otomasyon kartlarımız için tıklayınız.

Fiyatlar ve sisteminize özel uygun kart seçimi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Telefon

Tel: 0555 033 03 03

E-Mail
Çalışma Saatlerimiz

Pts - Cts: 08:00 - 17:30

Sürekli Teknik Destek Hizmeti

1965 yılında temelleri atılmış olan firmamız şu anda Tahtasakal Elektronik Arge ve satış birimleri olarak ayrı ayrı faaliyetlerine devam etmektedir.
Kablosuz Haberleşme konusunda uzmanlık elde etmiş firmamız 2015 yılından bu yana mimari maket otomasyonu konusunda çok sayıda proje gerçekleştirmiştir.

Maket otomasyon sistemi, maketlerin altında 7/24 sürekli olarak çalışabilecek şartlara göre tasarlanmaktadır. Kararlı ve sorunsuz olarak çalışır.Hazırlanan her bir sistem sizlere gönderilmeden önce tüm testleri yapılarak gönderilir. 1 yıl garantilidir.

Montajı oldukça kolaydır. Ayrıca tüm teknik ihtiyaçlarınız ve ek özellik talepleriniz için teknik destek birimimizle iletişim kurabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Teknopark Tekno-5
Kat:3 No:25 Melikgazi / Kayseri

TH OTOMASYON
TAHTASAKAL ELEKTRONIK